ilanimo.com
Detaylı Arama

hobidunyam

Hidrojen Yakıt tasarruf sistemleri üreticiden direk satış yapmaktayız
İlan Detayları
İlan No 424275

CYBER ENERJİ HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ L2K SET KUTULU

  • CYBER ENERJİ HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ L2K SET KUTULU
  • CYBER ENERJİ HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ L2K SET KUTULU
  • CYBER ENERJİ HİDROJEN YAKIT TASARRUF SİSTEMİ L2K SET KUTULU
2360 TL       
İstanbul / Esenyurt / Haramidere / GÜZELYURT MAH.
İlan Tarihi
 10 Ağustos 2016
Kimden
 Mağazadan
Durumu
 Sıfır
Garanti
 Var
İlan Açıklaması

L2KS HİDROJEN SİSTEMİ

3500 CCYE KADAR OLAN ARAÇLAR İÇİNDİR

 

Otomobil sahipleri şimdiye kadar yapılmış en iyi hidrojen  sistemi artık Türkiyede   

TÜRKİYEDE İLKİZ TEKİZ. SÖZDE HİDROJEN SİSTEMLERİ İLE LÜTFEN KARIŞTIRMAYINIZ.CİHAZIMIZIN KALİTESİNİ, GAZ ÇIKIŞ KAPASİTESİNİ KARŞILAŞTIRINIZ FARKIMIZI SİZDE ANLAYACAKSINIZ.  

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ !!!

SİSTEM KOMPLE KUTU İÇERİSİNDE MONTAJLI KULLANIMA HAZIRDIR.DİĞER SETLERDE BULUNMAYAN EK ÖZELLİKLER BU SİSTEMDE BULUNMAKTADIR.

 

SİSTEMDEKİ SU KRİTİK SEVİYEYE DÜŞTÜĞÜNDE SİSTEM OTOMATİKMAN KAPANIR .


SİSTEM NORMALDE MOTOR ÇALIŞTIKTAN SONRA OTOMATİKMAN ÇALIŞIR MOTOR DURDUĞUNDA OTOMATİKMAN KAPANIR.İSTERSENİZ KUTUDAKİ ANAHTAR İLE SİSTEMİ KOLAYCA KAPATIP AÇABİLİRSİNİZ.

 

SİSTEME TAKILAN KLEMENS ELEKTRİK BAĞLANTISI SAYESİNDE SİSTEMİ KOLAYCA ARACA TAKIP ÇIKARABİLİRSİNİZ.


GAZ BAĞLANTISI OTOMATİK BAĞLANTILIDIR KOLAYCA ÇIKARILIP TAKILABİLİR.

DİJİTAL AMPERMETRE İLE SİSTEMİN KAÇ AMPERDE ÇALIŞTIĞINI GÖREBİLİR GÖSTERGE YANINDAKİ AYAR DÜĞMESİ İLE İSTEDİĞİNİZ AMPERE KOLAYCA AYARLAYABİLİRSİNİZ.


YEŞİL AYDINLATMASI İLE ARACINIZDA ŞIK BİR GÖRÜNÜM SUNAR.
KUTU ÖNÜNDEKİ BARLARDAN ANA DEPO SUYU VE BUBLER SU SEVİYELERİNİ KOLAYCA GÖREBİLİRSİNİZ.


KUTU EBATLARI OLDUKÇA KÜÇÜK OLUP ARACINIZDA YER İŞGAL ETMEZ. 

 

KUTU ÖLÇÜLERİ SADECE 30X22X11 CM DİR.

 

ŞİMDİYE KADAR TÜRKİYE VE DÜNYADAKİ EN GELİŞMİŞ SİSTEMİ SİZLERE SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

 

Dizel , benzinli ve lpgli araçlara hidrojen gazı...
Araçlarınızda su yakın...yanlış okumadınız su...cihaz araç motorunu çalıştırdığınızda otomatik devreye girer ve hidrojen ve oksijen gazı üretir.bu gaz yakıtla beraber yanıyor ve size büyük miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor.

 

-hidrojen sistemimiz suyu elektroliz ile hidrojen ve oksijen gazına ayrıştırıyor ve motorda yakılıyor. Mevcut yakıtın %100 olarak tam yanmasını sağlıyor...mevcut yakıtınızın tam yanmasını sağlayarak büyük yakıt tasarrufu sağlıyor.ayrıca zararlı egzos emisyon değerlerinizi sıfıra kadar düşürüyor. 

 

 

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

 

-Tüm dizel - benzinli ve lpg li araçlarınıza (otobüs,midibüs,minibüs,tır,kamyon,kamyonet,çekici,iş makinası,traktör , jeneratörler ve otomobillere takılır... -mazot,benzin ve lpg paranızdan %20-40 daha az ödeyin...Böylelikle yakıtta büyük avantaj sağlayın . Test  sonuçlarına göre lpg de %20-30 benzinde %20-40 mazotta %20-50 ye varan tasarruf sağlanabilmektedir.....paranız cebinizde kalsın...

-

 

Hidrojen güçlü bir yakıttır.Motor gücünü %10-20 civarında artıracaktır

 

...Düşük performanslı araçlarda bile yüksek performans artışı sağlar...özellikle lpg takılmış araçlarda yaşanan performans düşmesi sorununu büyük ölçüde giderir, aracınız benzinli performansını verirken lpg masrafınızda önemli ölçüde düşer. Pistonlardaki ve yanma odasındaki kurumu temizler, motoru yeniler ve ömrünü uzatır... Aracınızı daha uzun süre kullanırsınız... Aracınızın kontağını çevirdiğinizde aracınızın bakımı başlamış olur... Motoru temizler... Yeni kurum oluşması önlenir. Bakım ve servis giderleriniz %50 azalır... Sanayiyi unutacaksınız... Bir tasarruf da bakım giderlerinde... Paranız cebinizde kalacak... Motor yağınızın ömrünü iki kat uzar ... Motor harareti düşer. Buda yağın ömrünün uzamasına yardımcı olur. Ayrıca daha önce tam yanma sağlanamadığından oluşan kurumların zamanla motor yağına karışarak yağı bozmakta iken hidrojen kullanımı sonrası kurum oluşumu sıfıra indiğinden yağda kirlenmede olmaz. Yapılan testlerde yağ yakma sorunu olan motorlarda dahi egzostan çıkan siyah dumanın tamamen kesildiği görülmüştür. Yağ gideriniz bitti... Paranız cebinizde kalacak... Çevrecidir, tam yanma sağlar ve egsozdan çıkan zehirli gazları %0 a indirir. Egsozdan çıkan kara dumana son...

    Ülke ekonomimiz milyonlarca ton yakıt ve milyarlarca dolar tasarruf sağlamış olur... Ülkemiz refaha ve feraha erişecek... Ekonomimize destek olacağız... Daha güçlü-güvenli-sağlam yıllara, yarınlara zemin hazırlamış oluruz...

 

PEKİ BÜTÜN BUNLAR NASIL OLUYOR DİYECEKSİNİZ.
 
 

Motora yeterli miktarda verilen hidrojen benzin, mazot, lpgye göre 10 kat daha fazla alev hızı olduğundan dolayı silindir içerisinde hızla yanarak alevin silindir içerisinde her yere hızla ulaşmasını sağlar. Böylece mevcut yakıtınız tamamen hızla yanmasını sağlayarak piston tepe basıncının eskiye göre daha yüksek olmasını sağlar.Daha yüksek tepe basıncı demek daha fazla güç demektir.Aynı yakıt miktarıyla daha fazla güç sağlanması nedeniyle artık gaza eskiye oranla daha az basmanız gerekecek haliylede otomatikman tasarruf sağlamış olacaksınız.

 

 

Hidrojen eski tip araçlarda daha yüksek bir verim sağlamaktadır. Sebebide eski araçlardaki yanma oranının yeni araçlardaki kadar iyi olmamasıdır. Yine dizel araçlarda da daha yüksek tasarruf sağlanabilmektedir. Bunun sebebide mazotun benzine göre yanma hızının daha düşük olmasıdır. 

 

Lpg sisteminden üstünlükleri:

 

-Sistemi ruhsata işletme derdiniz olmayacak. Araç üzerinde değişiklik yapmadığından, basınçlı gaz bulunmadığından ruhsata işletmek gerekmiyor. 

 -Araç muayenesinde sorun teşkil etmez. Cihaz montajlı halde muayeneye gidebilirsiniz. 


-Lpg gibi kapalı alanlara park edememe sorununuz yoktur.

-Lpg gibi ayda bir ayara gitmeye gerek yoktur. Bakımını kendiniz yapabilirsiniz. Lpg servislerine muhtaç kalmayın.

-Lpg gibi motor ısısını yükselterek motor elemanlarına zarar vermez. Aksine motor ısısını düşürerek motor ömrünü uzatır.

-Lpgye gelen zamlar sizi etkilemez. Lpg fiyatının yakın zamanda benzin fiyatına ulaştığında yaptığınız masraf boşa gitmemiş olur.

-Lpg takılan araçlarda performans düşer. Özellikle bunu yokuşlarda hissedersiniz. Ani hızlanmalarda yetersiz kalır. Hidrojen sisteminde performans düşmesinin aksine araç çekişiniz 10-15 hp artar. 1. Vites çıktığınız yokuşu 2. vites ile çıkabilirsiniz.

-Lpg takmış arkadaşlar üzülmeyin. Hidrojen sisteminide aracınıza takarak hem ekstra yakıt miktarında %20-30 daha tasarruf sağlayabilir hemde yaşadığınız performans düşmesini bu sistem ile telafi ederek , lpgde bile benzinli performansı alabilirsiniz.

-Lpg gibi kaza anında depo patlaması, yangın çıkma riski oluşturmaz. Sistemde biriken gaz miktarı maksimum yarım litredir. Buda yansa bile ne size nede aracınıza  bir zarar vermez.

-Lpg gibi bagajınızı işgal etmez. Sistem aracınızın motor kısmındaki boşluklara yerleştirilir.

-Neden bu kadar çok sorunu olan bir sistemi tercih edesiniz ki ? Hidrojen ile çağı yakalayın.

 

Hidrojen hem cebinizle dost hem doğayla dost 

 


 -Sistem kullanım ömrü minimum 250bin kilometredir.

  -SİSTEM İKİ YIL GARANTİLİDİR.GARANTİ SÜRESİNCE ARIZALANAN PARÇA BİRE BİR DEĞİŞİMİ YAPILIR.

 

 

 SÖZDE HİDROJEN SİSTEMLERİ İLE LÜTFEN KARIŞTIRMAYINIZ.CİHAZIMIZIN KALİTESİNİ, GAZ ÇIKIŞ KAPASİTESİNİ KARŞILAŞTIRINIZ FARKIMIZI SİZDE ANLAYACAKSINIZ.

 
Sistemimizi deneyen  bazı araçlardan aldığımız sonuçlar; 
 
 
 
 

Set içeriği:

L2K KOMPLE KUTULU SİSTEM 
5 MT Şeffaf gaz hortumu 

Gaz Bağlantı parçası

4 Paket kimyasal (40bin km yeterlidir)
Türkçe Ayrıntılı Kurulum kılavuzu  
Haftanın her günü Email ve telefon destekli Teknik yardım

 
SIKÇA SORULAN SORULAR 

Sistem nasıl çalışıyor? Cihazımızın deposuna özel kimyasal ile karıştırarak koyacağınız 1 litre kadar su cihazın yakıt hücresinde elektroliz edilir.Çıkan  gaz  cihazın deposuna gider.Daha sonra  çiftli buhar temizleme (bubler) tüplerine gider.Gaz tamemen temizlendikten sonra bir hortum vasıtasıyla aracınızın hava giriş yerinden ( hava filtresi) motora verilir.

Aracım dizel. Bu sistem aracıma olurmu ? Turboya zarar verirmi ?

Sistemimiz tüm dizel, benzinli ve LPG li araçlara uygundur.Motorunuzun hararetinide düşürdüğünden turboya herhangibir zarar vermesi mümkün değildir.

 

Aracım sıfır? Aracıma zarar verirmi ?

Cihazın araçlara hiçbir zararı yoktur.Hidrojen gazı çok yanıcı olmasına rağmen verilen miktar oldukça düşüktür.Bu nedenle motorda herhangi bir zarar meydana getirmez.Motorun herhangibir yerinde depolanmadığından metal, plastik aksamlara hiçbir zararı sözkonusu değildir.

Hidrojen yandığında su oluşuyor.Bu su motora ve egzos sistemine zarar verirmi ?

1m³ hava deniz seviyesinde yaklaşık 1,2kg?dır. 1m³ havada su buharı oranı %1-%4 arasıdır. Bu oran sıcaklığa, basınca, gece gündüz durumuna ve konuma, denize yakınlığa bağlı olarak değişir. Biz %2 olarak alalım. Stokiyometrik oranı ideal olarak sağladığımızı düşünelim ve 14,7/1 alalım.Saatte 6 Litre benzin yakan bir araç yaklaşık 73.5m³ hava tüketir. Sadece tüketilen bu havadaki su buharı 1750gr.?dan fazladır. Yakıtta bulunan hidrokarbon ve oksijenin yanma reaksiyonu ile oluşan su buharı da tüketilmiş olan havadan çok daha fazladır. 
Şimdi  Hidrojen yandığında oluşacak su buharı miktarını hesaplarsak  1 Litre Su elektroliz edildiğinde 1860 Litre HHO gazı yapıyor. Dakikada 1Litre HHO ürettiğimizi varsayarsak saatte 60 Litre HHO yakmış oluruz. Bunu da hesaplarsak saatte sadece 32gr su tüketmiş oluruz. Bu miktar, havada bulunan ve yanma olayı ile ortaya çıkan su buharı miktarının yanında çok çok önemsizdir.
 Yanma sonucu oluşan su buharları yaklaşık 650-700 derece sıcaklıkta motordan atılmaktadır. Sonuç olarak ek hidrojenden dolayı oluşan suyun motora kesinlikle zarar vermeyeceğini söyleyebiliriz.

 

Montajı kim yapacak ?

Cihazı kendiniz montajlayabilir veya bir oto elektrikçisine montajlatabilirsiniz.Montaj işlemi oldukça kolaydır.Sadece iki kablo aküye bir kablo alternatör şarj lambasına bağlanmaktadır. üretilen gaz ise hava filtre bosrusundan motora verilmektedir.Elektrik biltajlayabilirsiniz.Detaylı kullanım klavuzu ürünle birlikte göndermekteyiz.İstanbul içinde iseniz beylikdüzü veya pendikte yetkili yerlemize montajlatabilirsiniz. (set fiyatına montaj ücreti dahil değildir) 

 

Montajı biz yaparsak ürün garanti dışı kalırmı ?

Montaj klavuzunda belirtilen seri no ve diğer bilgiler tarafımıza iletildiği takdirde sistem garanti kapsamında olacaktır.

 

10.000km de bir değişen kimyasal sıvı nedir? Nasıl temin edilecek?

Kimyasal sıvı saf su veya  damacana su ve buna karıştırılan özel bir kimyasal tozdur.Su benzinliklerde satılan saf sudur.Ütü suyu diyede piyasada satılmaktadır.Bulunmadığı durumlarda damacana suda kullanılabilir.Kimyasal toz ise ilk alımda cihazla birlikte gönderilmektedir.Bu size 60bin km yetecek miktardadır.Kimyasalınız bittiğinde tekrar bizden ve bayilerimizden temin edebilirsiniz.6 paketi 25 tl dir.

 

Kimyasal sıvı nasıl değişecek,Her seferinde servisemi gitmem gerek ?

Kimyasal sıvının değişimi çok kolaydır.Sistemde bulunan bir  vana açılarak sıvı boşlatılıp yeni sıvı ana tanka ilave edilir.Bu işlem yaklaşık 2 dakikanızı alır.

 

Kaza anında bir tehlike oluştururmu ?

Sistemde çok fazla gaz biriktirilmediğinden bir kazada az miktardaki gaz yansa bile ciddi bir tehlike doğurmaz.Ayrıca sistemde alınmış olan güvenlik önlemleri nedeni ile elketroliz hücresi, ana tank ve bubler sistemindeki gazın motordan  alev alma ihtimali sıfırdır.

Aracım 1996 sonrası model ve oksijen sensörü var? Nasıl bir sistem gerekiyor?

Benzinli oksijen sensörlü araçlarda (bu sensör egzos manifoldu üzerinde ve katalitik konvertör üzerinde olur) hidrojen sistemi dışında aracın hidrojenle uyumlu çalışması için Volo FS2-hho edition çip veya dijital yakıt ayar cihazı kullanılması gerekir. Aksi halde tasarruf sağlanamayabilir. Bunun nedeni motora hidrojenle birlikte oksijen gazıda verildiğinden egzos gazında fazladan oksijen bulunur.Sensör bunu tesbit ettiğinde araç beyni (ecu) yakıtın fakir olduğunu sanarak motora daha fazla yakıt gönderir. Bu sorunu çözmek için çip veya yakıt ayar cihazı kullanılabilir.Bu cihazlarla ecu yu kandırarak fazla yakıt göndermesi engellenir.Lpg li ve dizel araçlarda genelde bu cihazların kullanılmasına gerek kalmamaktadır.

 

Aracım LPG li ve oksijen sensörüde var .Bu durumda ne yapılmalı?

Lpg li araçlarda lpg sistemi kendini ayarlayabildiğinden çip veya yakıt ayar cihazı kullanmaya gerek yoktur.Sadece hidrojen sisteminin takılması  yeterlidir.

 

Bu sistem jeneratör, tekne gibi yerlerde de kullanılabilirmi ?

Kesinlikle evet.İçten yanmalı tüm motorlarda kullanılabilir. Kullanmayı düşündüğünüz motorun silindir hacmi  ve diğer özellikleri bize bildirilirse motorunuza uygun sistem tasarlayabiliriz. .Yapılması tek gereken uygun motora uygun sistem kullanmak.Özel ihtiyaçlarınız için mail atabilirsiniz.

1000 litre hacime kadar dizel ve doğalgaz motorları için özel sistem imalatımızda vardır.

 

1432 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver