ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 794575

Günlük silahlı silahsız güvenlik Personeli ülke geneli

  • Günlük silahlı silahsız güvenlik Personeli ülke geneli
  • Günlük silahlı silahsız güvenlik Personeli ülke geneli
  • Günlük silahlı silahsız güvenlik Personeli ülke geneli
  • Günlük silahlı silahsız güvenlik Personeli ülke geneli
1,00 TL
İstanbul / Kağıthane / Seyrantepe /
İlan Tarihi
 19 Ağustos 2016
Hizmeti Veren
 Firmadan
İlan Açıklaması

Günlük - Haftalık - Aylık Personellerimiz: Silahlı  ya da silahsız  güvenlik personeli ihtiyaçlarınızda en iyi  fiyatları ve hizmeti tarafınıza sunuyoruz.

Silahsız  Güvenlik Personellerimiz: Eğitimli, güvenlik kimlik kartlı, 1,80- 2.10 cm  boy aralığında takım elbiseli güvenliklerdir. İlkyardım konusunda eğitimli ve deneyimli personelden oluşmaktadır. Türkiye'nin her noktasına hizmet verilmektedir.

Silahlı Güvenlik Personellerimiz; Tamamı özel haraket memurlarından oluşmakta ve kendi beylik silahları ile hizmet vermektedir. 

Sizlere en kaliteli ve en yüzsek standartlarda görevlerini yerine getirirler.

VIP  Güvenlik:  Araç kullanımında ve kaçış sürüş tekniğinde eğitimli, aynı zamanda güvenlik personeli vasıflı kişilerce, sizin ya da tercih ettiğiniz  herhangi bir lüks aracın tarafımızca teminiyle hizmet verilir. İsterseniz tek araç içinde 2 yakın koruma, isterseniz önde escort aracının, arkada takip aracının olduğu konvoy eşliğinde 10 kişilik ekiple hizmet verilir.

Araçlar; Hava,   Deniz, Zırhlı Araç ve lüx araçlar 

Tercihler ve ihtiyaçlar doğrultusunda  fiyat belirlenmektedir. 

web sitemiz   www.yakinkoruma.net

 

 

5073 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver