ilanimo.com
Detaylı Arama

gümüş dedektör

AÇIKLAMAHatay‘da bulunan firmamız her türlü dedektör alış ve satışının yapıldığı magaza mızda alan tarama, define ve maden dedektör leri yanı sıra toprak altı görüntüleme cihazları mevcuttur. Firmamız da her türlü dedektör alınır satılır takas yapılır.
İlan Detayları
İlan No 780226

GOLD DETECTORS - RAYFINDER ALAN TARAMA CİHAZI

  • GOLD DETECTORS - RAYFINDER ALAN TARAMA CİHAZI
  • GOLD DETECTORS - RAYFINDER ALAN TARAMA CİHAZI
11.125 TL
Hatay / Antakya / Haraparası / HARAPARASI MAHALLESİ
İlan Tarihi
 16 Mayıs 2018
Kimden
 Mağazadan
Durumu
 Sıfır
Garanti
 Var
İlan Açıklaması

Uzun Menzilli Alan Tarama Cihazı. Rayfinder alan tarama dedektörü ile 2100 m ve üstü mesafelerde tespitler yapabilirsiniz. Toprak altında keşfedilmemiş altın, gümüş, bakır vb. gömülü metalleri tespit edebilirsiniz.

Rayfınder , dünyanın en gelişmiş mikroçip DSP işlemcili alan tarama cihazıdır.

Mikroçip işlemcisine programlanmış hazır arama programlarıyla

Altın,Gümüş,Bakır,Bronz,Alüminyum,Elmas,Demir,Su,

Boşluk bulmak artık çok kolay.

24 volt tepeden tepeye zemin sinyali ile birlikte güçlenen RAYFINDER, rakibi olan diğer tüm uzun mesafeli konumlandırıcıların üzerinde performans sergiler.

Rayfinder alan tarama cihazınızla istediğiniz ölçüde alan taraması sağlayabilirisiniz  300m, 600m, 900m, 1200m, 1500m, 1800m ya da +2100 metre ve üstü mesafede tespit yapacak şekilde ayarlanabilir.Mesafe ayarlama özelliği geniş arazilerdeki yanlış sinyallerden etkilenmemenizi sağlayacak.

Geniş renkli LCD ekran dış mekanlarda da okunabilir.Karanlık ortamlarda aydınlatma özelliği çalışmalarınızı kolaylaştıracaktır. Her bir modu, hedef bulmak için özelleştirilebilir ve manuel frekans yükseltme ve düşürme yapılabilir.

Hassasiyet: Mümkün olan en istikrarlı frekans sinyali. Altın ve diğer değerli metalleri, 0,1 Hz hassasiyete kadar arayabilirsiniz.
Rayfınder açılışta otomatik toprak balans ayarı yapar ve arama yaptığınız arazide size en iyi arama imkanını sunar bu sayede topraktaki minerallerden kesinlikle etkilenmezsiniz.

Rayfinder toprak balans ayarını otomatik yaparken kullanıcıya 00 ile 99 aralığında bir zemin değeri verir tarama yapacağınız arazinin toprak tipi konusunda bilgi verir.

 

2 Yıl Garantilidir. 

 

 

179 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver