ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 809465

Satılık Kübikser Kırıcı – Güven Taş Makina

  • Satılık Kübikser Kırıcı – Güven Taş Makina
  • Satılık Kübikser Kırıcı – Güven Taş Makina
  • Satılık Kübikser Kırıcı – Güven Taş Makina
  • Satılık Kübikser Kırıcı – Güven Taş Makina
185.000 TL
İzmir / Torbalı / Yazıbaşı / BAHÇELİEVLER MAH.
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2018
Kimden
 Sahibinden
Çalışma Saati
 08.00 21.00
Fiyat Türü
 Belirtilmemiş
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 2018
Tipi
 Kübikser
İlan Açıklaması

Kırma ve eleme tesislerinde kullanılan kübikser kırıcılar, dayanıklı ve kullanışlı yapısı ile tesislerde uzun yıllar kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. En sert ocak malzemelerinden en yumuşak malzemelere kadar her türlü taş malzemelerini kırmak için tasarlanmıştır. Üretim kapasitesi olarak 80 ton ile 270 ton arasında üretim yapabilme kapasitesi bulunmaktadır. Üretim kapasitesi kırılacak olan malzemenin sertliğine göre değişen makine orta sertlikteki malzemelerin kırılmasında oldukça etkili olmaktadır. kübikser kırıcılar darbeli kırıcılar darbeli kırıcılar kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca bir diğer özelliği ise kırma ve eleme tesislerinde primer ve sekonder kırıcı olarak kullanılabilmektedir

Kübikser kırıcılar arasında saatte üretim kapasitesi olarak 80 tur / saat ve 270 tur / saat kapasite olarak çalışmaktadır. Paletlerinin mangalının çelikten oluşması ve çelik döküm rotoru ile oldukça dayanıklı olan kübikser kırıcılar işletmeler tarafından oldukça talep görmektedir. Teknik özellikleri ile göz dolduran kübikser kırıcılar yeni nesil kırıcılar arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Tamamen hidrolik mekanik malzeme kombinasyonlarından meydana gelen kübikser kırıcılar, son zamanlarda firmalar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Hidrolik yapıların en önemli avantajların biri ise kolay kurulum, bakım ve onarım işlemleri imkânı sunmaktadır. Ayrıca temizlik ve bakım sırasında fazla işçi gücüne ihtiyaç duyulmadan kısa süre içerisinde kolay bir şekilde ana gövde çıkarılarak temizleme işlemleri yapılabilir ve zorlanmadan eski haline tekrar getirilebilmektedir. Kübikser kırıcılar çalışma sistemleri bakımından minimum enerji maksimum verim sistemi ile çalışmaktadır. Ayrıca firmalara tasarruf yapma imkânları sunmaktadır. Kısaca az elektrik kullanımı ama tonlarca malzeme kırılması avantajları ile tesislerde çalışmaktadır.

Güven taş makina tarafından üretilen kübikser kırıcılar üretim aşamasında ve sonrasında çalışma yapılırken asla çevreye ve doğaya zarar vermeden üretim yapabilmektedir. Ayrıca engebeli arazi şartları ve hava şartlarına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde her mevsim uzun yıllar boyunca çalışma imkânları sağlamaktadır. Ayrıca firmamızda üretimi yapılan makineler kolay kurulum ve montajimkânları ile satın alınılan firmanın çalışma alanına kadar nakil imkânları ile hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde montajlamaları yapılan makineler üretim yapmaya hazır bir şekilde firmalara teslim edilmektedir. 7/24 hizmet veren teknik servis imkânlarımız ile de kısa süre içesinde arızalar giderilmektedir.

181 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver