ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 151133575

Satılık Mobil Çeneli Konkasör – Güven Taş Makina

  • Satılık Mobil Çeneli Konkasör – Güven Taş Makina
  • Satılık Mobil Çeneli Konkasör – Güven Taş Makina
  • Satılık Mobil Çeneli Konkasör – Güven Taş Makina
  • Satılık Mobil Çeneli Konkasör – Güven Taş Makina
550.000 TL
İzmir / Torbalı / Yazıbaşı / BAHÇELİEVLER MAH.
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2018
Kimden
 Sahibinden
Çalışma Saati
 08.00 21.00
Fiyat Türü
 Belirtilmemiş
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 MOBİL ÇENELİ KONKASÖR
Tipi
 Belirtilmemiş
İlan Açıklaması

Taş kırma ve eleme tesislerinde üretim yapan mobil çeneli konkasörler, tesislerin en güçlü makineleri olarak adlandırılmaktadır. Kırılması zor büyük taşları kolaylıkla kırarak daha küçük formlara getirerek bir sonraki kullanımlara hazır hale getirmektedirler. Mobil çeneli konkasörler çalışma kapasitesi olarak büyük, orta ve küçük işletmelerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil olarak kullanılmalarındaki en önemli avantajları ise mobil olarak bir yerden başka bir yere taşınarak üretimlerine ihtiyaç olan alanlarda devam edebilme olanaklarının bulunmasıdır. Üretim yapılacak alana kısa süre içerisinde tek bir tır yardımı ile taşınabilmektedirler. Tek şase üzerine kurulmasından dolayı dar ve engebeli alanlarda üretim yapabilmektedir. Ayrıca zor ve engebeli arazilerde çalışma imkânları ile üretimi zor olan alanlarda üretim yapabilme imkânları sağlamasından dolayı da tesislerde tercih edilmektedir. Kısa süre içerisinde binlerce ton üretim yaparak firmaların üretimlerine destek sağlayan çeneli kırıcılar piyasa da en fazla tercih edilen kırıcılar olarak bilinmektedir.

Çeneli kırıcıların en önemli özelliklerinden biri ise ayarlanabilir çene yapıları sayesinde büyük ebatlarda taşları kırabilir ve oldukça küçük malzemeler haline getirebilmektedir. Ayrıca malzemeleri sıkıştırma kuvveti ile kırma prensibine göre kırmaktadır. Sıkıştırma ile kırma prensibinde en önemli avantaj ise ortaya çıkan mekanik enerji ile makine kırım işlemleri gerçekleştirirken ekstra bir enerji harcamamaktadır. Bu da firmaların enerji tasarrufu sağlaması anlamına gelmektedir. Mobil çeneli kırıcılar tıpkı sabit çeneli kırıcılarda olduğu üretim sağlamaktadır. Mobil çeneli kırıcıların çalışma prensibi, iki adat çene bulunmaktadır. Bu çenelerden biri sabit kalırken diğer çene eksantrik hareket ile malzemeyi sıkıştırarak kırmaktadır. Fonksiyonel eksantrik kol sayesinde ortaya çıkan mekanik enerji çenenin yüksek hızla sıkıştırma kuvveti yapmasını sağlamaktadır. Daha sonra kırılan malzemeler ivmeli hareketlerle çıkışa doğru ilerlemektedir.

Güven taş makina tarafından üretimi yapılan mobil çeneli konkasörler, oldukça etkili kırma kapasiteleri ile tesislerde tercih edilmektedir. Ayrıca Avrupa ve CE standartlarına göre üretilmektedir makineler, çalışma ve üretim sırasında çevreye zarar vermemektedir. Doğa dostu malzemeler ile üretilen mobil çeneli kırıcılar, uzun yıllar boyunca kesintisiz üretim imkânları sağlamaktadır. Firmamızdan mobil çeneli konkasör satın almanız halinde ise nakil, kurulum ve montaj işlemleri güven taş makina tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca teknik servis imkânları ile arıza yaşamanız halinde 7/24 hizmet veren teknik servis imkânlarımızdan da yararlana bilirsiniz. Deneyimli ve alanlarında uzman teknik servis kadromuz ile sizlere kaliteli ve yüksek standartlarda hizmetler vermekteyiz.  Sizler de firmamızdan ürün satın alarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

160 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver