ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 559120

Yeni Nesil 90lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

  • Yeni Nesil 90lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
  • Yeni Nesil 90lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
160.000 TL
İzmir / Torbalı / Yazıbaşı / BAHÇELİEVLER MAH.
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2018
Kimden
 Sahibinden
Çalışma Saati
 08.00 21.00
Fiyat Türü
 Görüşülür
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 GÜVEN TAŞ MAKİNA
Tipi
 ÇENELİ
İlan Açıklaması

90lık çeneli kırıcılar en sert malzemelerin kırılma işlemi için kırma ve eleme tesislerinde bulunması gereken bir makinadır, ortalama olarak saatlik 150 ton ile 200 ton ürün kırma özelliğine sahiptir. Üretim kapasitesi yüksek olduğu için firmaların en çok tercih ettiği makinalardan biridir, aynı zamanda dayanımının da çok yüksek oluşu ile firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar. Firmalar çeneli kırıcı tercih ederken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, ayrıca çene seçimine de dikkat etmelilerdir. Bu makine genellikle madencilik sektöründe çok sık kullanılmaktadır, granit, balzat gibi malzemelerin kırılması için kullanılmaktadır. Makinanın primer ve sekonder kırıcılardan oluşmaktadır. İki adet çene yardımı ile malzemeler sıkıştırılır ve kırma işlemi gerçekleştirilir. Çenelerden biri sabit iken diğer ise ileri geri hareket etmektedir, bu da malzemenin istenilen kübik boyutta kırılmasını sağlamaktadır ve kaliteli malzeme üretimi gerçekleşir. Hidrolik çalışma sistemine sahip olduğu için bakım ve onarım işlemleri oldukça kolaydır, firmalar hiçbir şekilde makinanın onarım işlemlerinde sıkıntı yaşamazlar ve yedek parça değişimi de çok kolay bir şekilde halledilmektedir. Otomatik sistem oluşu ile de makine uzaktan tek kişi ile kumandalı sistemle kontrol edilebilmektedir. Bu da firmaların ekstra eleman ihtiyacını ortadan kaldırır ve maddi tasarruf sağlar.

90lık çeneli kırıcı üretiminde Güven taş makina Avrupa standartlarına uygun üretim yapmaktadır ve makinaların kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Bu yönden de bu 90lık çeneli kırıcılar tüm dünya da tercih edilen bir makinadır. Aynı zamanda her türlü arazi koşullarına da uyum sağlaması ile kesintisiz bir üretim imkanı verir , taşıma montaj işlemleri de oldukça kolaydır, bir gün içerisinde kolaylıkla istenilen araziye taşınarak kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir.

212 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver