ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 641056

Yüksek Kapasiteli Satılık 110 luk Çeneli Kırıcı

  • Yüksek Kapasiteli Satılık 110 luk Çeneli Kırıcı
370.000 TL
İzmir / Torbalı / Yazıbaşı / BAHÇELİEVLER MAH.
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2018
Kimden
 Sahibinden
Çalışma Saati
 08.00 21.00
Fiyat Türü
 Görüşülür
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 2018
Tipi
 ÇENELİ
İlan Açıklaması

Taş kırma ve eleme tesislerinde kırılacak olan malzemelerin eldesi ve kırılma işlemlerini gerçekleştiren 110luk çeneli kırıcılar üretim kapasitesi olarak saatte 250 ton ile 300 tın arasında taş kırma kapasitesine sahip olarak çalışmaktadır. Küçük ve orta işletmelerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ve üretim yapan makineler uzun yıllar üretim yapabilme performansına göre üretilmiştir. Bazalt, dere taşı, kalker, granit, boksit, kömür ve demir gibi kırılması çok zor olan taşları kırma kapasitesine sahiptir. 110luk çeneli kırıcılarAvrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilmiştir. Ülkemizde ve Avrupa ülkelerinin birçoğunda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca makineleri firmamızdan satın aldığınız takdirde, kurulum, söküm, bakım, tamir ve parça değişimi işlemlerini hidrolik yapıda tasarlanan sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız makineleri üretim aşamasında çevreye ve doğaya zarar vermeyen doğal malzemeler kullanarak insan sağlığını tehdit eden unsurları sistemleri kullanmamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve yüksek performans ile çalışan makineleri uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilir ve üretim yapabilirsiniz.

Çeneli kırıcılar arasında üretim kapasitesi orta dereceli olan 110luk çeneli kırıcılar çalışma prensibi olarak, sıkıştırma kuvveti kullanmaktadır. Yapılan sıkıştırma sayesinde ortaya mekanik enerji çıkar. Çenelerden biri sabitken diğer çene ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Kırılan kaya parçaları ise ivme kazanarak çıkışa doğru ilerler. Çalışma kapasitesi arttırılabilen çeneli kırıcının saatte üretim kapasitesi 250- 350 tona kadar çıkabilmektedir.

Güven taş makina tarafından üretimi yapılan çeneli kırıcılar tamamen hidrolik malzemelerin kombinasyonlarından meydana geldiklerinden dolayı kurulum ve montaj işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek vakit kaybetmeden üretim yapma imkânları sağlamaktadır. Ayrıca nakil ve kurulum işlemleri deneyimli montaj ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. teknik servis imkanları ile de firmalarınızın üretimine destek olmaktadır.

137 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver