ilanimo.com
Detaylı Arama

İlan Detayları
Konumu
Sokak Görünümü
İlan No 262940

Yüksek Kapasiteli Satılık 125 lik Çeneli Kırıcı

  • Yüksek Kapasiteli Satılık 125 lik Çeneli Kırıcı
  • Yüksek Kapasiteli Satılık 125 lik Çeneli Kırıcı
500.000 TL
İzmir / Torbalı / Yazıbaşı / BAHÇELİEVLER MAH.
İlan Tarihi
 09 Ağustos 2018
Kimden
 Sahibinden
Çalışma Saati
 08.00 21.00
Fiyat Türü
 Belirtilmemiş
İlan Durumu
 Sıfır
Modeli
 2018
Tipi
 ÇENELİ
İlan Açıklaması

Çeneli kırıcılar arasında üretim kapasitesi en yüksek olan kırıcı 125lik çeneli kırıcılar oldukça sert ve aşınması zor malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Demir, bazalt, granit, kireç taşı, dere taşı gibi malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir çene yapısı sayesinde büyük ebatlardaki taşlarında makinelere girerek kırılması sağlanabilmektedir. Saatlik üretim kapasitesi olarak saatte 450- 500 ton aralığında taş kırabilmektedir. Tesislerde hem primer hem de sekonder kırıcı olarak kullanılabilmektedir. Makine diğer çeneli kırıcılarda olduğu gibi sıkıştırma kuvveti ile çalışmaktadır. Hareketli ve sabit çeneler arasında oluşan mekanik kuvvet etkisi  ile kısa süre içerisinde taşları kırmakta ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Makinenin taş kırma ve üretim kapasitesi kırılacak olan taşların büyüklüğü ve sertliğine göre değişmektedir. Kırma işlemi yapılırken, çenelerden biri sabitken diğer çene ise belirli bir açıda ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Daha sonra parçalanan kayalar ivme kazanarak çıkışa doğru ilerler.

125lik çeneli kırıcılarteknik özellikleri ise;

  • Üretim kapasitesi: 350- 450 ton / saat
  • Çene Ağız Çapı: 1250 x 1000 mm
  • Motor gücü: 160 kW
  • Toplam ağırlık: 38000 kg
  • Maksimum Besleme: 850 mm
  • Min – Max Çene Açıklığı: 100 – 250 mm

Güven taş makina tarafından üretimi yapılan her makinede olduğu gibi çeneli kırıcıların üretiminde de Avrupa standartları ve CE sertifikaları önem taşımaktadır. Yüksek güvenlik standartları ile üretim yapılmasından dolayı olası can ve mal kaybını önlemekte uygun çalışma imkânları sunmaktadır. Ayrıca makine satın aldığınız takdirde kurulum, montaj ve nakil işlemleri firmamız tarafından deneyimli montaj ekibi ile yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde yapılan kurulum ve montaj işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde makineleri kullanmaya ve üretim yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 sağlanan teknik servis imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

113 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanimo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanimo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Ücretsiz ilan ver, Ücretsiz ilan siteleri, İlan ver, Sahibinden ilan ver